Proč nakupovat u Herbářky

 

1. Mé přesvědčení

Bylinky jsou moje opravdová vášeň. Věřím, že příroda je mocná čarodějka, a díky ní lze lépe dosáhnout fyzické a duševní pohody. Proto jako  „Herbářka“ míchám bylinné přípravky, které jsou pro lidský organismus šetrné a bezpečné, jelikož jsou přírodního původu.

 

 

 

2. Kvalitní výběr bylin

Na kvalitě svých směsí si nechávám obzvlášť záležet, proto spolupracuji pouze s ověřenými dodavateli. Jednotlivé bylinky si u dodavatelů vybírám podle jejich aktuální kvality, vůně i vzhledu.

 

 

 

3. Bylinné směsi

Bylinné směsi pro přípravu čajů a koupelí se snažím volit tak, aby se jednotlivé bylinky vzájemně doplňovaly, nebo zesilovaly účinek té nejdůležitější z nich. Neustále se snažím své bylinné směsi zdokonalovat, a to se mi daří i za pomoci vašich ohlasů a postřehů. Mým přáním je to dělat dobře a s radostí.

 

 

 

4. Bylinné směsi na míru

Kromě ověřených bylinných směsí, které najdete na e-shopu, mohu namíchat i směs dle vašich konkrétních požadavků.

 

 

 

5. Čtení o bylinkách

Chcete-li se o jednotlivých bylinkách a bylinných směsích dozvědět více, nakoukněte do blogu, kde na vás čeká spoustu zajímavých článků. A pravidelně budou přibývat nové.

 

 

 

6. Od Herbářky s láskou k bylinkám

Od prvního okamžiku až po odeslání objednávky se bylinkám věnuji s maximální péčí a láskou. Záleží mi na spokojenosti mých klientů, a proto si dávám záležet nejen na namíchání kvalitních směsí, ale i na pečlivém a úhledném zabalení a rychlém odeslání. Protože spokojenost mých klientů je i moje spokojenost.

 

 

 

7. Spokojení zákazníci

Mou největší odměnou je vaše radost z doručených balíčků s bylinkami od Herbářky. Každý váš pozitivní ohlas mi dodává pocit, že vše, co pro vás tvořím, má svůj smysl. Chcete-li se se svými postřehy podělit na sociálních sítích, nebojte se je označit #herbarka #herbarkacz #inspiraceuherbarky @herbarkacz.

 

 

 

8. Bylinky věnované ženám

Chtěla bych vytvořit bezpečné místo pro ženy, kde se budete cítit příjemně, a na kterém se budou podílet ženy nejrůznějších profesí a zájmů. Vzájemně si můžeme nabídnout podporu, inspiraci i odborný náhled v různých oblastech a situacích lidského života. Přidejte se k nám na @inspiraceuherbarky.